.

mIRC Sohbet Odaları

mirc sohbet odaları

mIRC sohbet ile chat ve muhabbet keyfini doyasıya yaşayın! Şimdi mIRC sohbet odalarımıza katıl!

Yeni jenerasyon belki hatırlamaz hatta hiç bilmez, eskiden IRC sohbet odalarına web üzerinden giriş hemen hemen hiç yoktu. O dönemler de sohbet odaları popüler sitelerin mIRC script indirme sayılarına orantılı doluluk oranı vardı. Hatta bir dönem popüler olarak hatırladığımız mIRC sohbet siteleri; Ayna mIRC, Ayva mIRC, eroin mIRC, Kelebek mIRC, Klavye mIRC, Hayta mIRC, Zurna mIRC, TRSohbet mIRC, Geveze mIRC vb. bir çok popüler mIRC sohbet scriptleri mevcuttu.

Yıllar geçtikçe bir çok IRC kullanıcısının halen aktif olarak kullandığı mIRC sohbet muhtemelen hiç web girişi yapmayan, alışamayan kişilerdir. mIRC script bir çok özelliği sayesinde o dönem de iletişim aracı olarak da kullanılıyordu. DCC (dosya gönderim) özelliği sayesinde MSN Messenger gibi hayatımıza yeni girmiş iletişim araçlarından da daha popüler dönemlere sahipti.

Turk mIRC kullanıcıların sohbet sunucusuna bağlandıktan sonra genelde ilk kanal #Zurna yada #Sohbet odaları oluyordu. Bazı o dönem yeni yeni popüler olan sohbet siteleri ise, kendi isimleri ile sohbet odaları açarak tüm sohbetleri tek çatı altında topluyordu.

mIRC sohbet bir sevdadır, öyle ki üzerinden 20 yıl geçmesine rağmen halen dünya genelinde aktif olarak kullanılmakta ve bir çok işlemi mIRC üzerinden yapmaya imkan tanımaktadır. Türk sohbet siteleri içerisinde de bir çok sunucuda aktif olarak kullanılmakta ve özellikle güvenlik/koruma botu da geliştirilerek bir çok sohbet sitesinde aktif olarak kullanılıyor.

mirc sohbet odaları
mIRC Sohbet Odaları

mIRC sohbet ile yurtdışı sohbet odalarına girebilir, istediğin dünya üzerinde ki tüm IRC sunucularına da bağlanabilirsin. İstediğin sohbet odalarına katılarak, yeni ortam sohbetlerine ortak olabilirsin. Halen bir çok kişinin aktif kullandığını düşünerek, yeni sohbet arkadaşlıkları edinebilirsin.

Yabancı mIRC sohbet odaları; Chat, flort, german chat, holland chat, gay chat, omegle chat, ome chat sohbet odalarına girebilirsin.

Türkiye mIRC sohbet odaları; Zurna sohbet, Geveze Sohbet, Hayta Sohbet, Kelebek Sohbet, TRSohbet Sohbet, Sohbetci Sohbet, Lezbiyen sohbet, gay sohbet, omegle sohbet odalarına bağlanarak mIRC sohbet etme ayrılacağını yaşayabilirsiniz.

Sohbet sitemiz üzerinden mIRC ile giriş yapmak istersen sohbet odalarına bağlandıktan sonra “mIRC indir” butonuna tıklayarak mIRC indirip, kurabilirsin.

admin35
makale yazarıMakale Yazarı :
like155.028 okundu
kategoriKategori : Sohbet Odaları
yorumyorum yok
linkLink : mIRC Sohbet Odaları
Benzer Yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?